Co się dzieje w Galerii Łomianki?

Co się dzieje w Galerii Łomianki?

Powołany do życia w 2012 projekt nowoczesne i ekologicznej Galerii Łomianki liczy sobie obecnie już siedem lat, ale wciąż prężnie się rozwija i nie ustępuje konkurencji. Oferta galerii powiększa się i nieustannie zaskakuje nowościami, by jak najlepiej zadowolić swoich klientów oraz przyciągać coraz większą rzeszę odwiedzających. Galeria Łomianki stara się, by każda grupa wiekowa mogą spędzić przyjemnie czas w galerii. Oto, co kryje bogata oferta Galerii Łomianki.

Warsztaty

W galerii mają miejsce liczne warsztaty, zarówno dla dzieci i całych rodziny. Każdy może wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Wszystkie materiały są zapewniane przez organizatorów, a stworzone własnoręcznie rękodzieła można oczywiście zabrać ze sobą po zakończonych warsztatach. Tematyka warsztatów jest różna i najczęściej dopasowana do sezonu. W bieżącym roku kalendarzowym w galerii miały miejsce między innymi warsztaty z tworzenia łapaczy snów, wianków jesiennych oraz ozdób bożonarodzeniowych.

Kursy

Jednym z rodzajów wydarzeń, które odbywają się regularnie w galerii są kursy językowe dla dzieci. Najmłodsi odwiedzający mają okazję mieć po raz pierwszy kontakt z językami obcymi – w tym przypadku z angielskim lub francuskim. Zajęcia językowe są darmowe i odbywają się w zależności od języka w czwartki lub piątki. Prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy starają się przez zabawę i interakcję wzniecić w dzieciach ciekawość i chęć rozwijania ich umiejętności językowych.

Teatrzyki

W galerii mają miejsce również występy z dedykacją dla dzieci, gdyż chodzi o teatrzyki pacynek. Kukiełki wciągnął dzieci do niezwykłe świata bajek i przygód. Dzieci będą uczestnikami historii, gdyż bohaterowie inicjują interakcję z widzami.

Targi

W galerii mają też od czasu do czasu miejsce targi tematyczne. Popularne są targi mody z udziałem młodych, polskich projektantów. Takie wydarzenie odbywało się już wielokrotnie w Galerii Łomianki pod nazwą „Hello Fashion – targi polskich projektantów”. W takcie wydarzenia można podziwiać unikalne projekty spod ręki doświadczonych twórców mody oraz zrobić wyjątkowe zakupy. Dostaniemy wtedy możliwość nabycia niepowtarzalnych, wysokogatunkowych tkanin.

Warto na bieżąco śledzić stronę galerialomianki.pl, by żadne ciekawe wydarzenia nie umknęło naszej uwadze.

This article was written by admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *