Interaktywne stoły dotykowe

Interaktywny stół dotykowy V-TABLE opracowano po to, aby udoskonalić naszą komunikację wizualną i interaktywną, pozwalając wielu osobom na zapoznanie się z różnymi informacjami w tym samym czasie. Tego rodzaju rozwiązanie dotykowe jest innowacyjnym multimedialnym narzędziem oferującym oryginalne i niecodzienne możliwości dotykowej prezentacji produktów bądź usług. Warto dodać, że innowacje te wykorzystują w pełni interaktywne mechanizmy, które nie były jeszcze stosowane.

Stół multimedialny to jednocześnie eleganckie i uniwersalne rozwiązanie, które można zaprojektować tak, aby dostosować wszystko do indywidualnych potrzeb. Urządzenie idealnie sprawdza się jako element wyposażenia VIP-roomu, biura, stoiska na targach czy sali konferencyjnej. Interaktywny stół dotykowy V-TABLE, który można znaleźć na stronie https://videofonika.pl/produkty/stol-multimedialny-v-table/ charakteryzuje się wyjątkową prezencją. Zaletą jest to, że urządzenie działa w sprawny i prosty sposób, a przy tym charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Oznacza to, że spokojnie można usiąść przy nim z filiżanką kawy lub szklanką wody, bez obaw, że uszkodzi się jego powierzchnię.

Opis V-TABLE
Zastosowanie technologii multidotyku w V-TABLE pozwala wielu osobom jednocześnie korzystać ze stołu o przekątnej 46 cali. Stół jest platformą, pozwalającą na sterowanie za pomocą dotyku aplikacjami zainstalowanymi na komputerze. Klienci mogą korzystać ze stworzonych specjalnie dla urządzenia aplikacji. Należy podkreślić, że istnieje możliwość zaprojektowania aplikacji dotykowej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Treści, jakie można zaprezentować na ekranie stołu dotykowego to zdjęcia, filmy oraz modele stworzone w aplikacjach 3D.

Zalety urządzenia
Zacznijmy od tego, że stoły dotykowe są całkowicie wodoszczelne. Ich działanie oparte jest na technologii pojemnościowej a powierzchnia dotykowa jest idealnie płaska. Istnieją również dodatkowe opcje, jak wyposażenie stołu w drukarkę lub skaner kodów 3D. Oprócz funkcji dotykowych można aktywować kupony lojalnościowe, drukować lub skanować informacje marketingowe.

This article was written by admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *